Woensdag, 20 juni 2018

Activiteiten

Liturgisch jaar

Allerheiligen
(donderdag 01 november 2018)

1e Advent Zondag
(zondag 02 december 2018)

2e Advent Zondag
(zondag 09 december 2018)

3e Advent Zondag
(zondag 16 december 2018)

4e Advent Zondag
(zondag 23 december 2018)

Eerste Kerstdag
(dinsdag 25 december 2018)

Tweede Kerstdag
(woensdag 26 december 2018)

Drie Koningen
(zondag 06 januari 2019)

Aswoensdag
(woensdag 06 maart 2019)

1e Zondag Vastentijd
(zondag 10 maart 2019)

Palm Zondag
(zondag 14 april 2019)

Witte Donderdag
(donderdag 18 april 2019)

Goede Vrijdag
(vrijdag 19 april 2019)

Paaszaterdag
(zaterdag 20 april 2019)

Pasen
(zondag 21 april 2019)

Hemelvaart
(donderdag 30 mei 2019)

Pinksteren
(zondag 09 juni 2019)

Tweede Pinksterdag
(maandag 10 juni 2019)

Drievuldigheidszondag
(zondag 16 juni 2019)

Vertaling website

Dutch Arabic Chinese (Simplified) English French German Spanish

April 2014 - Vieringen

 

Zaterdag 5 april:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 6 april: Vijfde zondag van de Veertigdagentijd
  Bennekom 10.00 uur Parochiële voorganger
  Ede 10.30 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie, ADMG)
  Ede - Emmaus 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Lunteren 10.30 uur Joop Nijrolder [emeritus-pastoraal werker]
  Doorwerth 11.00 uur John Rademakers [emeritus-pastoraal werker]
  Heelsum 09.30 uur John Rademakers [emeritus-pastoraal werker]
  Oosterbeek 09.30 uur Yuri Saris [pastoraal werker]
  Renkum 10.00 uur Pater Aristoteles, Ton Welling [diaken] (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie)
  Veenendaal 10.15 uur Parochiële voorganger
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Pres.Viering EHC)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie NL/EN)
 
Zaterdag 12 april:
  Lunteren 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Wageningen 18.30 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
 
Zondag 13 april: Palmzondag
  Bennekom 10.00 uur Liesbeth ter Elst [pastoraal werkster] (Gezinsviering)
  Ede 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Gezinsviering)
  Doorwerth 11.00 uur Toos Jurrius [emeritus-pastoraal werkster]
  Heelsum 09.30 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Gezinsviering)
  Oosterbeek 09.30 uur Peter Westerman [pater Marist] (Eucharistie)
  Renkum 10.00 uur Diny Booyink [pastoraal werkster]
  Rhenen 10.15 uur Yuri Saris [pastoraal werker]
  Veenendaal 10.15 uur Henri ten Have [pastoor] (Gezinsviering)
  Wageningen 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie EN)
 
Maandag 14 april:
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Boeteviering)
 
Dinsdag 15 april:
  Veenendaal 19.00 uur Yuri Saris [pastoraal werker] (Boeteviering)
 
Donderdag 17 april: Witte Donderdag
  Ede 19.00 uur Adri van Dijk [emeritus-priester], Guido Dieteren [pastoraal werker] (Eucharistie)
  Doorwerth 19.30 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill], Hans Lammers [pastoraal werker] (Eucharistie)
  Renkum 19.00 uur Pater Aristoteles, Ton Welling [diaken] (Eucharistie)
  Veenendaal 19.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill], Hans Lucassen [pastoraal werker] (Eucharistie)
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor], Yuri Saris [pastoraal werker] (Eucharistie)
 
Vrijdag 18 april: Goede Vrijdag
  Bennekom 15.00 uur Parochiële voorganger (Kinderkruisweg)
    19.30 uur Parochiële voorganger (Kruishulde)
  Ede 15.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Kruishulde)
  Lunteren 19.00 uur Wim Kastelein [emeritus-diaken] (Kruishulde)
  Doorwerth 15.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Plechtigheden)
  Heelsum 19.00 uur Pater Aristoteles (Plechtigheden)
  Oosterbeek 15.00 uur Parochiële voorganger (Kruisweg)
    19.00 uur Parochiële voorganger(Kruishulde)
  Renkum 15.00 uur Parochiële voorganger (Kruisweg)
  Rhenen 15.00 uur Parochiële voorganger (Kinderkruisweg)
    19.30 uur Hans Lammers [pastoraal werker] (Kruishulde)
  Veenendaal 15.00 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Kruisweg)
    19.00 uur Parochiële voorganger(Kruishulde)
  Wageningen 15.00 uur Yuri Saris [pastoraal werker] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Plechtigheden)
 
Zaterdag 19 april: Stille Zaterdag / Paaswake
  Bennekom 21.30 uur Adri van Dijk [emeritus-priester], Guido Dieteren [pastoraal werker] (Paaswake)
  Heelsum 21.30 uur Pater Aristoteles, Ton Welling [diaken] (Paaswake)
  Oosterbeek 21.30 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill], Hans Lammers [pastoraal werker] (Paaswake)
  Rhenen 21.30 uur George Saraber [priester van Mill Hill], Hans Lucassen [pastoraal werker] (Paaswake)
  Wageningen 22.00 uur Henri ten Have [pastoor], Yuri Saris [pastoraal werker] (Paaswake)
 
Zondag 20 april: Pasen / Paaszondag
  Bennekom 10.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Ede 10.30 uur Pater Beemster (Eucharistie)
  Lunteren 10.30 uur Wim Kastelein [emeritus-diaken]
  Doorwerth 11.00 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie)
  Oosterbeek 10.30 uur Hans Lammers [pastoraal werker]
  Renkum 10.00 uur Pater Aristoteles, Ton Welling [diaken] (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Yuri Saris [pastoraal werker]
  Veenendaal 10.15 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Wageningen 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie EN)
 
Maandag 21 april: Tweede Paasdag
  Ede 09.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Renkum 10.00 uur Parochiële voorganger (Gezinsviering)
  Wageningen 11.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie NL)
 
Zaterdag 26 april:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 27 april: Tweede zondag van Pasen
  Bennekom 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
  Ede 10.30 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (JKA)
  Lunteren 10.30 uur Wim Kastelein [emeritus-diaken] (Jongerenkoor)
  Doorwerth 11.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Heelsum 10.30 uur Hans Lammers [pastoraal werker] (Afscheidsviering Hans Lammers)
  Oosterbeek 09.30 uur Guido Dieteren [pastoraal werker]
  Renkum 10.00 uur Parochiële voorganger
  Rhenen 10.15 uur Parochiële voorganger
  Veenendaal 10.15 uur Diny Booyink [pastoraal werkster]
  Wageningen 10.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
    12.30 uur Pater Appelman (Eucharistie EN)
 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2018 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.