Vrijdag, 17 november 2017

Activiteiten

Liturgisch jaar

1e Advent Zondag
(zondag 03 december 2017)

2e Advent Zondag
(zondag 10 december 2017)

3e Advent Zondag
(zondag 17 december 2017)

4e Advent Zondag
(zondag 24 december 2017)

Eerste Kerstdag
(maandag 25 december 2017)

Tweede Kerstdag
(dinsdag 26 december 2017)

Drie Koningen
(zaterdag 06 januari 2018)

Aswoensdag
(woensdag 14 februari 2018)

1e Zondag Vastentijd
(zondag 18 februari 2018)

Palm Zondag
(zondag 25 maart 2018)

Witte Donderdag
(donderdag 29 maart 2018)

Goede Vrijdag
(vrijdag 30 maart 2018)

Paaszaterdag
(zaterdag 31 maart 2018)

Pasen
(zondag 01 april 2018)

Hemelvaart
(donderdag 10 mei 2018)

Pinksteren
(zondag 20 mei 2018)

Tweede Pinksterdag
(maandag 21 mei 2018)

Drievuldigheidszondag
(zondag 27 mei 2018)

Allerheiligen
(donderdag 01 november 2018)

Vertaling website

Dutch Arabic Chinese (Simplified) English French German Spanish

Juni 2014 - Vieringen

 

Zaterdag 31 mei:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 1 juni: Zevende zondag van Pasen
  Bennekom 10.00 uur Liesbeth ter Elst [pastoraal werkster]
  Ede 10.30 uur Pater Beemster (Eucharistie, ADMG)
  Lunteren 10.30 uur Parochiële voorganger
  Doorwerth 11.00 uur Toos Jurrius [emeritus-pastoraal werkster]
  Heelsum 09.30 uur Frans Bomers c.m. [pater Lazarist]
  Oosterbeek 09.30 uur Archibald van Wieringen [priester] (Eucharistie)
  Renkum 10.00 uur Parochiële voorganger
  Rhenen 10.15 uur Joop Nijrolder [emeritus-pastoraal werker]
  Veenendaal 10.15 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Wageningen 10.00 uur Mgr. Hoogenboom, Yuri Saris [pastoraal werker] (Vormsel)
    12.30 uur Pater Appelman (Eucharistie NL/EN)
 
Zaterdag 7 juni:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 8 juni: Pinksteren
  Bennekom 10.00 uur Parochiële voorganger
  Ede 10.30 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie, JKA)
  Lunteren 10.30 uur Wim Kastelein [emeritus-diaken]
  Doorwerth 11.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Heelsum 10.00 uur Ton Welling [diaken]
  Oosterbeek 09.30 uur Toos Jurrius [emeritus-pastoraal werkster]
  Renkum 10.00 uur Pater Aristoteles (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Veenendaal 10.15 uur Yuri Saris [pastoraal werker] (Gezinsviering)
  Wageningen 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie EN)
 
Maandag 9 juni: Tweede Pinksterdag
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zaterdag 14 juni:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 15 juni: Heilige Drie-eenheid
  Bennekom 10.00 uur Parochiële voorganger (Taizeviering)
  Ede 10.30 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Gezinsviering)
  Lunteren 10.30 uur John Rademakers [emeritus-pastoraal werker]
  Doorwerth 11.00 uur Parochiële voorganger
  Heelsum 09.30 uur Parochiële voorganger
  Oosterbeek 09.30 uur Parochiële voorganger
  Renkum 10.00 uur Frans Bomers c.m. [pater Lazarist] (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Joop Nijrolder [emeritus-pastoraal werker]
  Veenendaal 10.15 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Wageningen 10.00 uur Yuri Saris [pastoraal werker]
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie NL/EN)
 
Zaterdag 21 juni:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 22 juni: Sacramentsdag
  Bennekom 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
  Ede 10.30 uur Parochiële voorganger (Cantores)
  Ede - Emmaus 10.30 uur Martien Taxx
  Lunteren 10.30 uur Liesbeth ter Elst [pastoraal werkster]
  Doorwerth 11.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Heelsum 09.30 uur George Saraber [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Oosterbeek 09.30 uur Peter Westerman [pater Marist] (Eucharistie)
  Renkum 10.00 uur Pater Aristoteles, Ton Welling [diaken] (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Parochiële voorganger (Kinder / Jongerenviering)
  Veenendaal 10.15 uur Joop Nijrolder [emeritus-pastoraal werker]
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Terugkomviering EHC)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie EN)
 
Dinsdag 24 juni: H. Johannes de Doper
  Ede 09.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie EN)
 
Vrijdag 27 juni: H. Hart
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zaterdag 28 juni:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 29 juni: H. Petrus en Paulus
  Bennekom 10.00 uur Diny Booyink [pastoraal werkster]
  Ede 10.30 uur Guido Dieteren [pastoraal werker]
  Lunteren 10.30 uur Parochiële voorganger
  Doorwerth 11.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Heelsum 09.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Oosterbeek 09.30 uur Ton Welling [diaken]
  Renkum 10.00 uur John Rademakers [emeritus-pastoraal werker]
  Rhenen 10.15 uur Pater Aristoteles (Eucharistie)
  Veenendaal 10.15 uur Parochiële voorganger
  Wageningen 10.00 uur Yuri Saris [pastoraal werker] (Afscheidsviering Yuri Saris, met JKA)
    12.30 uur Yuri Saris, Henri ten Have (Afscheidsviering Yuri Saris, Eucharistie NL/EN)
 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2017 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.