Maandag, 20 november 2017

Activiteiten

Liturgisch jaar

1e Advent Zondag
(zondag 03 december 2017)

2e Advent Zondag
(zondag 10 december 2017)

3e Advent Zondag
(zondag 17 december 2017)

4e Advent Zondag
(zondag 24 december 2017)

Eerste Kerstdag
(maandag 25 december 2017)

Tweede Kerstdag
(dinsdag 26 december 2017)

Drie Koningen
(zaterdag 06 januari 2018)

Aswoensdag
(woensdag 14 februari 2018)

1e Zondag Vastentijd
(zondag 18 februari 2018)

Palm Zondag
(zondag 25 maart 2018)

Witte Donderdag
(donderdag 29 maart 2018)

Goede Vrijdag
(vrijdag 30 maart 2018)

Paaszaterdag
(zaterdag 31 maart 2018)

Pasen
(zondag 01 april 2018)

Hemelvaart
(donderdag 10 mei 2018)

Pinksteren
(zondag 20 mei 2018)

Tweede Pinksterdag
(maandag 21 mei 2018)

Drievuldigheidszondag
(zondag 27 mei 2018)

Allerheiligen
(donderdag 01 november 2018)

Vertaling website

Dutch Arabic Chinese (Simplified) English French German Spanish

April 2015 - Vieringen

Donderdag 2 april: Witte Donderdag
  Bennekom 19.00 uur Adri van Dijk [emeritus-priester], Guido Dieteren [pastoraal werker] (Eucharistie)
  Oosterbeek 19.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Heelsum 19.00 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Rhenen 19.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill], Hans Lucassen [pastoraal werker] (Eucharistie)
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Vrijdag 3 april: Goede Vrijdag
  Bennekom 15.00 uur Parochiële voorganger (Kinderkruisweg)
    19.30 uur Parochiële voorganger (Kruishulde)
  Doorwerth 15.00 uur Parochiële voorganger (Kruisverering)
  Ede 15.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Pe. Aristóteles (Plechtigheden)
  Heelsum 19.00 uur Parochiële voorganger (Gebedsdienst)
  Lunteren 19.30 uur Wim Kastelein [emeritus-diaken] (Kruishulde)
  Oosterbeek 15.00 uur Parochiële voorganger (Kruisweg)
    19.00 uur Parochiële voorganger(Gebedsdienst)
  Renkum 15.00 uur Pe. Aristóteles (Kruisweg)
  Rhenen 15.00 uur Parochiële voorganger (Kinderkruisweg)
    19.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Kruishulde)
  Veenendaal 15.00 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Parochiële voorganger(Kruishulde)
  Wageningen 15.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Plechtigheden)
 
Zaterdag 4 april: Stille Zaterdag / Paaswake
  Ede 21.00 uur Adri van Dijk [emeritus-priester], Guido Dieteren [pastoraal werker] (Paaswake)
  Doorwerth 21.30 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Paaswake)
  Renkum 21.30 uur Pe. Aristóteles (Paaswake)
  Veenendaal 21.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill], Hans Lucassen [pastoraal werker] (Paaswake)
  Wageningen 22.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Paaswake)
 
Zondag 5 april: Pasen / Paaszondag
  Bennekom 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
  Doorwerth 10.00 uur Geen viering
  Ede 10.30 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie)
  Heelsum 10.00 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Lunteren 10.30 uur Wim Kastelein [emeritus-diaken]
  Oosterbeek 10.00 uur Toos Jurrius [emeritus-pastoraal werkster]
  Renkum 10.00 uur Parochiële voorganger
  Rhenen 10.15 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Veenendaal 10.15 uur Guido Dieteren [pastoraal werker]
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie EN)
 
Maandag 6 april: Tweede Paasdag
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zaterdag 11 april:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 12 april: Tweede zondag van Pasen
  Bennekom 10.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Doorwerth 10.00 uur Geen viering
  Ede 10.30 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie, JKA)
  Ede - Emmaus 10.30 uur Martien Tax of Ben Piepers [emeritus-pastoraal werker]
  Heelsum 10.00 uur Parochiële voorganger
  Lunteren 10.30 uur Geen viering
  Oosterbeek 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Renkum 10.00 uur Geen viering
  Rhenen 10.15 uur Geen viering
  Veenendaal 10.15 uur Adri van Dijk [emeritus-priester], Guido Dieteren [pastoraal werker] (EHC)
  Wageningen 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie EN)
 
Zaterdag 18 april:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 19 april: Derde zondag van Pasen
  Bennekom 10.00 uur Werkgroep (Lauden)
  Doorwerth 10.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Ede 10.30 uur Henri ten Have [pastoor] (EHC)
  Heelsum 10.00 uur Geen viering
  Lunteren 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Oosterbeek 10.00 uur Geen viering
  Renkum 10.00 uur Frans Bomers c.m. [pater Lazarist] (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Veenendaal 10.15 uur Parochiële voorganger
  Wageningen 10.00 uur Parochiële voorganger
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie NL/EN)
 
Zaterdag 25 april:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 26 april: Vierde zondag van Pasen
  Bennekom 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
  Doorwerth 10.00 uur Geen viering
  Ede 10.30 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Kleurrijk)
  Heelsum 10.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Lunteren 10.30 uur Parochiële voorganger
  Oosterbeek 10.00 uur Peter Westerman [pater Marist] (Eucharistie)
  Renkum 10.00 uur Geen viering
  Rhenen 10.15 uur Geen viering
  Veenendaal 10.15 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie EN)
 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2017 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.