Vrijdag, 25 mei 2018

Activiteiten

Liturgisch jaar

Drievuldigheidszondag
(zondag 27 mei 2018)

Allerheiligen
(donderdag 01 november 2018)

1e Advent Zondag
(zondag 02 december 2018)

2e Advent Zondag
(zondag 09 december 2018)

3e Advent Zondag
(zondag 16 december 2018)

4e Advent Zondag
(zondag 23 december 2018)

Eerste Kerstdag
(dinsdag 25 december 2018)

Tweede Kerstdag
(woensdag 26 december 2018)

Drie Koningen
(zondag 06 januari 2019)

Aswoensdag
(woensdag 06 maart 2019)

1e Zondag Vastentijd
(zondag 10 maart 2019)

Palm Zondag
(zondag 14 april 2019)

Witte Donderdag
(donderdag 18 april 2019)

Goede Vrijdag
(vrijdag 19 april 2019)

Paaszaterdag
(zaterdag 20 april 2019)

Pasen
(zondag 21 april 2019)

Vertaling website

Dutch Arabic Chinese (Simplified) English French German Spanish

Maart 2016 - Vieringen

Zaterdag 5 maart:
  Ede 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 6 maart: Vierde zondag van de Veertigdagentijd​
  Bennekom 10.30 uur Joop Nijrolder [emeritus-pastoraal werker]
  Doorwerth 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Ede 10.30 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Heelsum 10.00 uur Geen viering
  Lunteren 10.30 uur Geen viering
  Oosterbeek 10.00 uur Geen viering
  Renkum 10.00 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (School-kerk viering)
  Rhenen 10.15 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Gezinsviering)
  Veenendaal 10.15 uur Parochiële voorganger
  Wageningen 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Zaterdag 12 maart:
  Ede 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 13 maart: Vijfde zondag van de Veertigdagentijd​
  Bennekom 10.30 uur Parochiële voorganger
  Doorwerth 10.00 uur Geen viering
  Ede 10.30 uur Parochiële voorganger
  Ede - Emmaus 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Heelsum 10.00 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Lunteren 10.30 uur Parochiële voorganger
  Oosterbeek 10.00 uur Peter Westerman [pater Marist] (Eucharistie)
  Renkum 10.00 uur Geen viering
  Rhenen 10.15 uur Geen viering
  Veenendaal 10.15 uur John Rademakers [emeritus-pastoraal werker]
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Gezinszondag)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Vrijdag 18 maart: Heilige Jozef
  Heelsum 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zaterdag 19 maart:
  Ede 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 20 maart: Palmzondag
  Bennekom 10.30 uur Werkgroep
  Doorwerth 10.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Ede 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Gezinsviering)
  Heelsum 10.00 uur Geen viering
  Lunteren 10.30 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Oosterbeek 10.00 uur Geen viering
  Renkum 10.00 uur Frans Bomers c.m. [pater Lazarist] (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Parochiële voorganger
  Veenendaal 10.15 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Gezinsviering)
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Maandag 21 maart:
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Boeteviering)
 
Dinsdag 22 maart:
  Veenendaal 19.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Boeteviering)
 
Donderdag 24 maart: Witte Donderdag
  Doorwerth 19.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Ede 19.00 uur Guido Dieteren [pastoraal werker], Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie)
  Renkum 19.00 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Veenendaal 19.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker], George Saraber [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Vrijdag 25 maart: Goede Vrijdag
  Bennekom 15.00 uur Parochiële voorganger (Kinderkruisweg)
    19.30 uur Parochiële voorganger (Kruishulde)
  Doorwerth 15.00 uur Parochiële voorganger (Kruisverering)
  Ede 15.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Pe. Aristóteles (Plechtigheden)
  Heelsum 19.00 uur Toos Jurrius [emeritus-pastoraal werkster]
  Lunteren 19.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Kruishulde)
  Oosterbeek 15.00 uur Parochiële voorganger (Kruisweg)
    19.00 uur Parochiële voorganger(Gebedsdienst)
  Renkum 15.00 uur Parochiële voorganger
  Rhenen 15.00 uur Parochiële voorganger (Kinderkruisweg)
    19.30 uur Parochiële voorganger (Kruishulde)
  Veenendaal 15.00 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Parochiële voorganger(Kruishulde)
  Wageningen 15.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Plechtigheden)
 
Zaterdag 26 maart: Stille Zaterdag
  Bennekom 21.30 uur Guido Dieteren [pastoraal werker], Adri van Dijk [emeritus-priester] (Paaswake)
  Heelsum 21.30 uur Pe. Aristóteles (Paaswake)
  Oosterbeek 21.30 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Paaswake)
  Rhenen 21.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker], George Saraber [priester van Mill Hill] (Paaswake)
  Wageningen 22.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Paaswake)
 
Zondag 27 maart: Pasen
  Bennekom 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
  Doorwerth 10.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Ede 10.30 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie)
  Heelsum 10.00 uur Geen viering
  Lunteren 10.30 uur Pater Piet Korse (Eucharistie)
  Oosterbeek 10.00 uur Guido Dieteren [pastoraal werker]
  Renkum 10.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Gezinsviering)
  Rhenen 10.15 uur Parochiële voorganger
  Veenendaal 10.15 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Maandag 30 maart: Tweede Paasdag
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2018 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.