Maandag, 20 november 2017

Activiteiten

Liturgisch jaar

1e Advent Zondag
(zondag 03 december 2017)

2e Advent Zondag
(zondag 10 december 2017)

3e Advent Zondag
(zondag 17 december 2017)

4e Advent Zondag
(zondag 24 december 2017)

Eerste Kerstdag
(maandag 25 december 2017)

Tweede Kerstdag
(dinsdag 26 december 2017)

Drie Koningen
(zaterdag 06 januari 2018)

Aswoensdag
(woensdag 14 februari 2018)

1e Zondag Vastentijd
(zondag 18 februari 2018)

Palm Zondag
(zondag 25 maart 2018)

Witte Donderdag
(donderdag 29 maart 2018)

Goede Vrijdag
(vrijdag 30 maart 2018)

Paaszaterdag
(zaterdag 31 maart 2018)

Pasen
(zondag 01 april 2018)

Hemelvaart
(donderdag 10 mei 2018)

Pinksteren
(zondag 20 mei 2018)

Tweede Pinksterdag
(maandag 21 mei 2018)

Drievuldigheidszondag
(zondag 27 mei 2018)

Allerheiligen
(donderdag 01 november 2018)

Vertaling website

Dutch Arabic Chinese (Simplified) English French German Spanish

November 2016 - Vieringen

Dinsdag 1 november: Allerheiligen
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Woensdag 2 november: Allerzielen
  Bennekom 19.30 uur Parochiële voorganger
  Doorwerth 19.00 uur Parochiële voorganger (Gebedsviering)
  Ede 19.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Heelsum 19.00 uur Toos Jurrius [em. pastoraal werkster] (Gebedsviering)
  Lunteren 09.00 uur Pater Tadeusz (Eucharistie)
  Oosterbeek 19.00 uur Parochiële voorganger (Gebedsviering)
  Renkum 19.00 uur Parochiële voorganger (Gebedsviering)
  Rhenen 19.30 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Veenendaal 19.30 uur Guido Dieteren [pastoraal werker]
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zaterdag 5 november: St. Maarten
  Ede 18.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Gezinsviering)
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 6 november: Tweeëndertigste zondag door het jaar
  Bennekom 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (School - Kerk)
  Doorwerth 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Ede 10.30 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie)
  Heelsum 10.00 uur Geen viering
  Lunteren 10.30 uur Geen viering
  Oosterbeek 10.00 uur Geen viering
  Renkum 10.00 uur Guido Dieteren [pastoraal werker]
  Rhenen 10.15 uur Parochiële voorganger (JKA)
  Veenendaal 10.15 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Wageningen 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Maandag 7 november: St. Willibrord
  Veenendaal 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Woensdag 9 november: Kerkwijding Basiliek van St. Jan van Lateranen
  Oosterbeek 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (St. Maartenviering)
  Wageningen 09.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Vrijdag 11 november: St. Maarten
  Renkum 19.00 uur Parochiële voorganger (Gezinsviering)
  Wageningen 08.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zaterdag 12 november:
  Wageningen 18.30 uur Geen viering
 
Zondag 13 november: Drieëndertigste zondag door het jaar
  Bennekom 10.30 uur Joop Nijrolder [emeritus-pastoraal werker]
  Doorwerth 10.00 uur Geen viering
  Ede 10.30 uur Parochiële voorganger
  Heelsum 10.00 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Lunteren 10.30 uur Parochiële voorganger
  Oosterbeek 10.00 uur Peter Westerman [pater Marist] (Eucharistie)
  Renkum 10.00 uur Geen viering
  Rhenen 10.15 uur Geen viering
  Veenendaal 10.15 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Eucharistie)
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Gezinszondag)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Zaterdag 19 november:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 20 november: Christus Koning
  Bennekom 10.30 uur Liesbeth ter Elst [pastoraal werkster]
  Doorwerth 10.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Ede 10.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Ede - Emmaus 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Heelsum 10.00 uur Geen viering
  Lunteren 10.30 uur John Rademakers [emeritus-pastoraal werker]
  Oosterbeek 10.00 uur Geen viering
  Renkum 10.00 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Veenendaal 10.15 uur Parochiële voorganger
  Wageningen 10.00 uur Pater Beemster (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Zaterdag 26 november:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 27 november: Eerste Zondag van de Advent
  Bennekom 10.30 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
  Doorwerth 10.00 uur Geen viering
  Ede 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Gezinszondag)
  Heelsum 10.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Lunteren 10.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie, onder voorbehoud)
  Oosterbeek 10.00 uur Parochiële voorganger
  Renkum 10.00 uur Geen viering
  Rhenen 10.15 uur Geen viering
  Veenendaal 10.15 uur Liesbeth ter Elst [pastoraal werkster] (Gezinsviering)
  Wageningen 10.00 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2017 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.