Anders Bezinnen op 8 februari

Het aansteken van een kaarsOp 8 februari is in de katholieke Bedevaartkerk aan de dorpsstraat in Renkum de maandelijkse terugkerende vrije inloopbijeenkomst “Anders Bezinnen”. AB gaat terug naar de eenvoud van het opsteken van een kaars met muzikale bezinning.

De inloopbijeenkomst om een kaars op te steken met pianomuziek begint om 12.15 u en eindigt om 13.00 u. Of u religieus gezind bent of niet iedereen heeft behoefte aan verdieping en bezinning; u bent van harte welkom. De entree is gratis. Bij de uitgang wordt een collecte gehouden voor het onderhoud van de kerk.

De muzikale omlijsting van deze meditatieve inloop
zal verzorgd worden door
pianodocente Annemarie Zweers uit Oosterbeek.

Ze speelt o.a. Die Friedeker Mutter Gottes.
Van Leos Janacek
Een Maria verering op het Tsjechische platteland.

Met teksten van Annette Timmerman en Jos Veld

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2018 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.