Kerstbijeenkomst voor jongeren

Kerst 2013Op zondag 15 december vieren we samen met andere jongeren uit het Aartsbisdom Utrecht (15-30 jaar) kerst.

De dag begint om 11.00 uur met een Eucharistieviering op het ‘Philosophicum Dijnselburg’ aan de Amersfoortseweg 10 in Zeist. Je bent al vanaf 10.30 uur welkom. Als je met het openbaar vervoer wil komen, dan zorgen we voor vervoer van het NS-station Driebergen-Zeist naar de locatie. Geef bij opgave aan als je hiervan gebruik wil maken. Na de lunch (die je zelf dient mee te nemen) is er een inleiding over Maria in de advent en kersttijd, waarna je hierover in deelgroepjes met elkaar in gesprek gaat.

Verder zijn er drie boeiende workshops: Heel Holland bakt, wij ook! Met de bijbel als kookboek, The voice of Jong Aartsbisdom en Duik in de Youcat.

Tijdens deze kerstbijeenkomst is er ruimte voor ontmoeting, gezelligheid, verdieping, gebed en de mogelijkheid tot het ontvangen van het sacrament van boete en verzoening. Het feest wordt afgesloten met een kerstdiner, waarna de dag eindigt om 18.30 uur.

Je kunt je vóór 10 december opgeven bij jongerenwerker Hao Tran: . Neem je vrienden en je broers en zussen mee, want ook zij zijn van harte welkom. De kosten voor deze kerstbijeenkomst bedragen slechts € 5,- p.p. en dit is inclusief kerstdiner!

Het programma ziet er als volgt uit:

10.30 Inloop met koffie en thee
11.00 Eucharistieviering
12.30 Lunch (zelf meenemen)
13.00 Inleiding over Maria in de advent en kersttijd
13.45 Deelgroepen
14.45 Pauze
15.15 Workshop:
  a. Heel Holland bakt, wij ook! Met de bijbel als kookboek,
  b. The voice of Jong Aartsbisdom,
  c. Duik in de Youcat
  (Indien je zelf over een Youcat beschikt, is het handig deze mee te nemen.)
16.15 Pauze
16.30 Aanbidding met biechtgelegenheid
17.30 Kerstdiner
18.30 Einde kerstbijeenkomst

Na afloop is het uiteraard ook weer mogelijk om te zorgen voor vervoer naar het station!

Hartelijke groet,
Hao Tran

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2018 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.