Concert ‘Via Crucis’ in Veenendaal

Via CrucisOp vrijdag 28 maart zal het concert ‘Via Crucis’ in Veenendaal worden uitgevoerd.

De componist Dick Le Mair voert het werk uit in samenwerking met een projectkoor van The Choir Company en een aantal musici: Jaap Mulder (bekend van Di Gojim) op klarinet, saxofoon en bugel, Frans de Berg op piano, Wouter van Iterson op contrabas en basgitaar en Dick Le Mair op marimba, percussie en slagwerk. Na de pauze zal het muziek/-theaterprogramma 'Waarom nu?' van Voices worden uitgevoerd onder leiding van Maarten Wassink en met medewerking van acteur Peter van Dijk.

Datum: 28 maart 2014
Locatie: Sola Fide, Eikenlaan 3 te Veenendaal
Aanvang: 20.00 uur

Kaarten zijn te koop via Events4Christ.

Het is mogelijk mee te zingen in het projectkoor.

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2018 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.