Oproep aan koorzangers

Charles GounodOp zondag 31 augustus is er binnen onze parochie een viering in Wageningen. Voor deze Eucharistieviering wordt een projectkoor samengesteld. Dit koor gaat de vaste gezangen uitvoeren tijdens de viering. Er is gekozen voor de Messe brève in C, (aux chapelles) van Charles Gounod, een mis die bij veel koren binnen onze parochie bekend in de oren zal klinken.

We repeteren een keer gezamenlijk op dinsdag 26 augustus om 20.00 uur in de Gedachteniskerk te Rhenen. Voorafgaand aan de Eucharistieviering op 31 augustus is er nog een voorrepetitie in Wageningen. Bent u bekend met deze mis en wilt u graag meezingen, meld u dan aan bij .

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2018 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.