Speciale Parochieviering Zalige Titus Brandsma 31 augustus

Titus BrandsmaVoor de eerste keer zal op zondag 31 augustus een gemeenschappelijke zondagsviering voor de hele parochie Zalige Titus Brandsma worden gehouden. Deze viering zal in het geheel in het teken staan van onze parochiepatroon, de zalige Titus Brandsma. Eigenlijk valt zijn gedachtenis op 27 juli, (dat was dit jaar zelfs op een zondag) maar vanwege de vakantietijd is hij toen niet herdacht in onze parochie.

Bovendien is de eerste keer dat de hele parochie samen eucharistie viert een betere gelegenheid om hem te herdenken. De lezingen en gebeden zijn aangepast aan zijn gedachtenis, en we staan stil bij zijn betekenis voor ons in deze tijd.

Aanvangstijd 10.00 uur, R.K. Kerk Bergstraat 17 Wageningen

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2019 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.