Openingsfeest voor jongeren

Het nieuwe seizoen is weer van start gegaan. Hopelijk heb je een mooie vakantie gehad en ben je goed begonnen aan je studie of werk. Het Jongerenplatform opent op zondag 5 oktober het seizoen met het Openingsfeest voor alle jongeren in het bisdom Utrecht (tussen 15 en 30 jaar).

Op dit feest ontmoet je vele andere leuke jongeren en is er aandacht voor geloofsverdieping en gezelligheid. In de middag is er een zeskamp met outdoor games. Met je eigen team (dat op de dag zelf gevormd wordt) strijd je op zes onderdelen tegen andere teams. Deze onderdelen zijn o.a. teambuildingsspelen, oud-Hollandse spelen, levend tafelvoetbal, een hindernisparcours, etc. Wil je liever het geloof verder ontdekken, dan kun je tijdens dit zeskamp deelnemen aan de workshop ‘Duik in de Youcat’. Aan het eind van de middag vieren we samen de Eucharistie.

Het feest begint om 11.00 uur (je bent al vanaf 10.30 welkom) op het ‘Philosophicum Dijnselburg’ aan de Amersfoortseweg 10 in Zeist en eindigt om 19.00 uur.

Tussen 10.00 en 10.30 kun je van het station Driebergen-Zeist opgehaald worden en vervolgens gebracht worden naar de locatie van het Openingsfeest. Wil je van het station opgehaald worden, laat het dan bij je opgave even weten.

De kosten bedragen € 5,- p.p.. Je dient zelf je eigen lunch mee te nemen.
Opgave kan tot 28 september door te mailen naar Hao Tran: .

Hier volgt het globale programma van de dag:

10.30 Inloop met koffie, thee en koekjes
11.00 Openingsspel en ontmoeting
11.30 Inleiding met als thema ‘Een nieuwe start maken’
12.15 Lunch (zelf meenemen)
13.00 Zeskamp met outdoor games of ‘Duik in de Youcat’
14.00 Pauze
14.30 Zeskamp met outdoor games of ‘Duik in de Youcat’
15.30 Pauze
16.00 Informatie over de diocesane Lourdesbedevaart
16.30 Eucharistieviering
17.30 Avondeten
19.00 Einde openingsfeest

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2018 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.