Nederlandse Bijbels door de eeuwen heen

StatenbijbelIn het Historisch Museum te Ede is er vanaf 29 november 2014 tot en met 6 april 2015 een tentoonstelling over het Boek der Boeken.

De tentoonstelling vertelt de geschiedenis van de Bijbel aan de hand van talrijke exclusieve drukwerken. Deze zeer diverse bijbels zijn in de loop van jaren door twee verzamelaars bijeengebracht. De banden van de bijbels zijn schitterend van eenvoud en weerspiegelen de rijke inhoud.

De vakbekwame boekbinders laten zien dat de waardevolle inhoud een bijzondere vormgeving verdient. Speciale aandacht krijgen bijzondere boekbanden, landkaarten, sierlijke teksten en fraaie illustraties.

Er is tevens een uitgebreid activiteitenprogramma. Zie voor meer informatie de bijlage.

Bijlagen:
BestandGemaakt
Bewaar het bestand Flyer Bijbeltentoonstelling Ede.pdfFlyer Bijbeltentoonstelling Ede.pdf2014-11-25

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2018 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.