Jongerenkoor Sint Antonius zingt Paaswake

Jongerenkoor Sint AntoniusOp zaterdagavond 4 april zal het jongerenkoor Sint Antonius zingen tijdens de Paaswake om 21:00 uur in Veenendaal. De viering zal in de Sint Salvatorkerk, aan de Adriaen van Ostadelaan 54 zijn.

Bij deze eucharistieviering zijn de voorgangers priester G. Saraber en pastor Hans Lucassen. Onder begeleiding van een combo bestaande uit piano, basgitaar en gitaar zullen wij verschillende (paas) liederen ten gehore brengen.

Het jongerenkoor nodigt u allen van harte uit om bij deze Paaswake aanwezig te zijn.

Hopelijk zien we u op 4 april!

Jongerenkoor Sint Antonius

https://www.facebook.com/jk.sintantonius

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2018 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.