Zingen in Rome in het Jaar van Barmhartigheid

VNB reis naar RomePaus Franciscus heeft 2016 uitgeroepen tot een bijzonder Heilig Jaar. In dit bijzondere jaar biedt de VNB een reis voor koorzangers naar Rome aan. Deze vindt plaats van vrijdag 11 tot en met woensdag 16 november 2016. Hoogtepunt wordt de viering van de Mis in de Sint-Pieter op dinsdag 15 november samen met duizenden pelgrims uit Nederland.

Als ervaren koorzanger kunt u deelnemen aan deze speciale reis voor koorzangers. Daarvoor dient U zich voor 1 mei aan te melden via de website van de VNB. Na aanmelding krijgt u een vragenlijst betreffende uw zangervaring. Op basis van de aanmeldingen wordt een evenwichtig koor van circa 35 zangers samengesteld. Uitgebreide informatie info en de mogelijkheid tot aanmelden vindt u op de website van de VNB: http://www.vnb.nl/reis_boeking.aspx?reizID=925.

Verleden jaar heeft de VNB voor het eerst een koor/pelgrimsreis georganiseerd, en dit is het verslag van de Sint Pieter: http://vnb.nl/reisverslag_reader.aspx?reisverslagId=1438.

 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2018 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.