Koor Kleurrijk zoekt begeleider kinderen

KinderkoorParochiekoor Kleurrijk zingt met een geheel eigen vlot repertoire in de vieringen binnen onze parochie. In Kleurrijk zingen veel jonge ouders. Alle zangstemmen zijn hard nodig. Maar dat lukt vaak niet, omdat één van de ouders op de kleine kinderen moet passen.

Daarom is Kleurrijk op zoek naar een vaste begeleider voor de kinderen van deze koorleden. Het gaat daarbij alleen om de vieringen buiten Veenendaal, zo’n 10 keer per jaar. Het koor vertrekt dan vanuit Veenendaal, meerijden is in overleg mogelijk. De tijdsinvestering is ongeveer 2 uur per viering exclusief reistijd.

Wilt u Kleurrijk helpen?

Informatie: Yvonne Buyzerd, .

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2019 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.