Met KBO naar Passiespelen Tegelen

Passie Spelen TegelenOp zondag 24 mei vertrekt een touringcar met leden van de katholieke ouderen­vereni­ging KBO naar Tegelen, Limburg, voor het bijwonen van een voorstelling van de Passiespelen.

Het is al sinds 1931 traditie dat daar de laatste dagen en uren van Jezus worden nagespeeld. In de loop der jaren werd de opzet steeds groter en indrukwekkender. In 2020 nemen meer dan 300 acteurs deel aan het spektakel. Indrukwekkend, inspirerend en emotioneel.

Het spel wordt in de openlucht gebracht, maar biedt overdekte zitplaatsen. Omdat de organisatie zo omvangrijk is wordt het spel slechts eens in de vijf jaar uitgevoerd. Wellicht voor ouderen nu een laatste kans het eens te beleven.

Er gaan 36 KBO-leden mee. Er zijn in de bus dus nog enkele plaatsen beschikbaar. Heeft u voor zichzelf ook al tickets gekocht, en zoekt u comfortabel vervoer? Of zou u alsnog graag een kaartje willen kopen en met de bus meereizen? Meld u zich dan even bij Jan Bosman, of tel. 06 468 486 32.

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.