Bezinningsweekend “Tussen de stilte en het woord”

Abdij KoningsoordDe Jaarthemagroep nodigt u uit voor een Bezinningsweekend in de Abdij Koningsoord in Oosterbeek. Van vrijdagmiddag 10 tot zondagmiddag 12 oktober bezinnen we ons onder leiding van Hans Lammers op het thema “Tussen de stilte en het woord”.

Het verblijf in de stilte en het spiegelen aan betekenisvolle woorden kunnen ons helpen tot onszelf te komen en zicht te krijgen op onze levensweg. We maken contact met onze inspiratie, onze verlangens, onze twijfels en de hindernissen die we ervaren en bezinnen ons op de vraag waar de Eeuwige een plaats heeft of kan hebben in ons leven. Heen en weer pendelend tussen stilte en woord willen we proberen inspiratie en wellicht nieuwe inzichten op te doen voor ons dagelijks leven.

De kosten voor de drie dagen bedragen € 100,- per persoon inclusief maaltijden. Het aantal deelnemers is maximaal 12 personen.

U kunt zich opgeven bij Henk Koop: 0318-520074 of

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2019 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.