Vastenproject Lopend Vuur - Dag 6

Kruiswegstatie van TooropHet "Lopend Vuur" in Oosterbeek. Weer een stralende dag.

We worden ontvangen door Miep en Marijke met een heerlijk bakje koffie. Het gedicht "Lopend Vuur" wordt zoals iedere dag voorgelezen, daarna neemt Marijke Wasser ons mee in het leven van Jan Th. Toorop in Oosterbeek. Onder haar leiding maken we met 10 deelnemers een rondgang door de prachtige kerk en bewonderen naast een vroege fresco van Toorop, ook het prachtige hoofdaltaar van Mengelberg.

De staties, op hout, zijn prachtig van kleur en vele dorpsgenoten uit Oosterbeek stonden model voor de figuren zoals afgebeeld op de staties.

Zie voor een impressie de foto's in de fotogalerij alhier.

 

 

 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2019 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.