arnhemsebroederschaplogo.pngWij gaan op bedevaart naar Kevelaer (naar Maria Troosteres der bedroefden) op zaterdag 1 oktober 2022. Wij zijn blij dat Mgr. Herman Woorts ons die dag  zal vergezellen en zal voorgaan in de vieringen. Het thema voor 2022 is  ‘Hemel en aarde aanraken’

Opstapplaatsen zijn in de gemeente Arnhem, Rheden, Renkum, Ede en Veenendaal.
Als U mee wilt gaan op bedevaart, kunt U zich opgeven via onze site.   

Bent U niet in de gelegenheid om mee te gaan en wilt U iemand die het minder heeft een kans geven, dan is uw gift daarvoor van harte welkom. (Via bankrekening of website).

Prijs voor deze dag is €45,00 p.p., dit is incl. busvervoer, warme maaltijd, misboekje voor de gehele dag en een eendaagse reisverzekering. KBO-leden krijgen korting, alleen inschrijven via de website. Meer mogelijkheden en informatie is te vinden op onze website www.arnhemsebroederschapkevelaer.nl of via 026-3614556 (evt. inspreken).

U gaat toch ook mee? Opgeven tot uit 16 september 2022.
Onze bankrekening is:  NL05INGB0005617006  t.n.v. Arnhemse Broederschap Kevelaer te Arnhem.

Hopelijk ontmoeten wij U tijdens de bedevaart 1 oktober 2022.

Clemens Zewald, voorzitter Arnhemse Broederschap O.L.V. van Kevelaer