Bevrijdingsbrood, brood van leven

BevrijdingsbroodKindernevendienst filmpje: Pastoor Henri ten Have vertelt over het bevrijdingsbrood. Tussen Koninginnedag en 5 mei kunnen Nederlanders die de oorlog hebben meegemaakt de herinnering aan het Bevrijdingsbrood ophalen. Een groot aantal bakkers heeft het witte tarwebrood dat een hongersnood tegen het einde van de Tweede Wereldoorlog voorkwam dan in de winkel liggen. Het Bevrijdingsbrood wordt gebakken volgens een speciaal recept, waarbij roomboter en suiker twee belangrijke ingrediënten zijn. Een in roggebloem bestrooide afbeelding van een historisch vliegtuig maakt het brood af.

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.