Ongelovige Thomas?

De ongelovige Thomas door CaravaggioHebben jullie wel eens van de uitdrukking 'Ongelovige Thomas' gehoord? En ben je benieuwd naar het antwoord op de vraag van Aukje uit Veenendaal? Bekijk dan snel dit filmpje!

 

 

De apostel Tomas of Thomas ("tweeling"), ook wel Judas Thomas Didymus genoemd († Chennai, India, 21 december 72 - traditioneel), is een van de twaalf apostelen van Jezus. De uitdrukking "ongelovige thomas" komt van de gebeurtenis die wordt beschreven in het Evangelie volgens Johannes waarbij Tomas zei niet te geloven dat Jezus uit de dood was opgestaan totdat hij zijn vinger in Jezus' wonden zou leggen.

 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.