Maandag, 24 september 2018

Activiteiten

Liturgisch jaar

Allerheiligen
(donderdag 01 november 2018)

1e Advent Zondag
(zondag 02 december 2018)

2e Advent Zondag
(zondag 09 december 2018)

3e Advent Zondag
(zondag 16 december 2018)

4e Advent Zondag
(zondag 23 december 2018)

Eerste Kerstdag
(dinsdag 25 december 2018)

Tweede Kerstdag
(woensdag 26 december 2018)

Drie Koningen
(zondag 06 januari 2019)

Aswoensdag
(woensdag 06 maart 2019)

1e Zondag Vastentijd
(zondag 10 maart 2019)

Palm Zondag
(zondag 14 april 2019)

Witte Donderdag
(donderdag 18 april 2019)

Goede Vrijdag
(vrijdag 19 april 2019)

Paaszaterdag
(zaterdag 20 april 2019)

Pasen
(zondag 21 april 2019)

Hemelvaart
(donderdag 30 mei 2019)

Pinksteren
(zondag 09 juni 2019)

Tweede Pinksterdag
(maandag 10 juni 2019)

Drievuldigheidszondag
(zondag 16 juni 2019)

April 2015 - Vieringen

Donderdag 2 april: Witte Donderdag
  Bennekom 19.00 uur Adri van Dijk [emeritus-priester], Guido Dieteren [pastoraal werker] (Eucharistie)
  Oosterbeek 19.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Heelsum 19.00 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Rhenen 19.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill], Hans Lucassen [pastoraal werker] (Eucharistie)
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Vrijdag 3 april: Goede Vrijdag
  Bennekom 15.00 uur Parochiële voorganger (Kinderkruisweg)
    19.30 uur Parochiële voorganger (Kruishulde)
  Doorwerth 15.00 uur Parochiële voorganger (Kruisverering)
  Ede 15.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Pe. Aristóteles (Plechtigheden)
  Heelsum 19.00 uur Parochiële voorganger (Gebedsdienst)
  Lunteren 19.30 uur Wim Kastelein [emeritus-diaken] (Kruishulde)
  Oosterbeek 15.00 uur Parochiële voorganger (Kruisweg)
    19.00 uur Parochiële voorganger(Gebedsdienst)
  Renkum 15.00 uur Pe. Aristóteles (Kruisweg)
  Rhenen 15.00 uur Parochiële voorganger (Kinderkruisweg)
    19.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Kruishulde)
  Veenendaal 15.00 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Parochiële voorganger(Kruishulde)
  Wageningen 15.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Plechtigheden)
 
Zaterdag 4 april: Stille Zaterdag / Paaswake
  Ede 21.00 uur Adri van Dijk [emeritus-priester], Guido Dieteren [pastoraal werker] (Paaswake)
  Doorwerth 21.30 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Paaswake)
  Renkum 21.30 uur Pe. Aristóteles (Paaswake)
  Veenendaal 21.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill], Hans Lucassen [pastoraal werker] (Paaswake)
  Wageningen 22.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Paaswake)
 
Zondag 5 april: Pasen / Paaszondag
  Bennekom 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
  Doorwerth 10.00 uur Geen viering
  Ede 10.30 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie)
  Heelsum 10.00 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Lunteren 10.30 uur Wim Kastelein [emeritus-diaken]
  Oosterbeek 10.00 uur Toos Jurrius [emeritus-pastoraal werkster]
  Renkum 10.00 uur Parochiële voorganger
  Rhenen 10.15 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Veenendaal 10.15 uur Guido Dieteren [pastoraal werker]
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie EN)
 
Maandag 6 april: Tweede Paasdag
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zaterdag 11 april:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 12 april: Tweede zondag van Pasen
  Bennekom 10.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Doorwerth 10.00 uur Geen viering
  Ede 10.30 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie, JKA)
  Ede - Emmaus 10.30 uur Martien Tax of Ben Piepers [emeritus-pastoraal werker]
  Heelsum 10.00 uur Parochiële voorganger
  Lunteren 10.30 uur Geen viering
  Oosterbeek 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Renkum 10.00 uur Geen viering
  Rhenen 10.15 uur Geen viering
  Veenendaal 10.15 uur Adri van Dijk [emeritus-priester], Guido Dieteren [pastoraal werker] (EHC)
  Wageningen 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie EN)
 
Zaterdag 18 april:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 19 april: Derde zondag van Pasen
  Bennekom 10.00 uur Werkgroep (Lauden)
  Doorwerth 10.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Ede 10.30 uur Henri ten Have [pastoor] (EHC)
  Heelsum 10.00 uur Geen viering
  Lunteren 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Oosterbeek 10.00 uur Geen viering
  Renkum 10.00 uur Frans Bomers c.m. [pater Lazarist] (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Veenendaal 10.15 uur Parochiële voorganger
  Wageningen 10.00 uur Parochiële voorganger
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie NL/EN)
 
Zaterdag 25 april:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 26 april: Vierde zondag van Pasen
  Bennekom 10.00 uur Hans Koenen sj. [pater jezuiet] (Eucharistie)
  Doorwerth 10.00 uur Geen viering
  Ede 10.30 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Kleurrijk)
  Heelsum 10.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Lunteren 10.30 uur Parochiële voorganger
  Oosterbeek 10.00 uur Peter Westerman [pater Marist] (Eucharistie)
  Renkum 10.00 uur Geen viering
  Rhenen 10.15 uur Geen viering
  Veenendaal 10.15 uur Pe. Aristóteles (Eucharistie)
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie EN)
 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2018 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.