Woensdag, 20 maart 2019

Activiteiten

Liturgisch jaar

Palm Zondag
(zondag 14 april 2019)

Witte Donderdag
(donderdag 18 april 2019)

Goede Vrijdag
(vrijdag 19 april 2019)

Paaszaterdag
(zaterdag 20 april 2019)

Pasen
(zondag 21 april 2019)

Hemelvaart
(donderdag 30 mei 2019)

Pinksteren
(zondag 09 juni 2019)

Tweede Pinksterdag
(maandag 10 juni 2019)

Drievuldigheidszondag
(zondag 16 juni 2019)

Allerheiligen
(vrijdag 01 november 2019)

1e Advent Zondag
(zondag 01 december 2019)

2e Advent Zondag
(zondag 08 december 2019)

3e Advent Zondag
(zondag 15 december 2019)

4e Advent Zondag
(zondag 22 december 2019)

Eerste Kerstdag
(woensdag 25 december 2019)

Tweede Kerstdag
(donderdag 26 december 2019)

Drie Koningen
(maandag 06 januari 2020)

Aswoensdag
(woensdag 26 februari 2020)

1e Zondag Vastentijd
(zondag 01 maart 2020)

April 2019 - Vieringen

Zaterdag 6 april:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 7 april: Vijfde zondag van de Veertigdagentijd​
  Bennekom 10.00 uur Diny Booyink [pastoraal werkster]
  Ede 10.30 uur Kees Vlaming [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Oosterbeek 10.00 uur Geen viering
  Renkum 10.00 uur Gauthier de Bekker [stagiair]
  Rhenen 10.15 uur Ton Sips (Byzantijnse mis)
  Veenendaal 10.15 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie)
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Gezinszondag)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Zaterdag 13 april:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 14 april: Palmzondag
  Bennekom 10.00 uur Joop Nijrolder [emeritus-pastoraal werker] (Gezinsviering)
  Ede 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Gezinsviering)
  Oosterbeek 10.00 uur Kees Vlaming [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Renkum 10.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Geen viering
  Veenendaal 10.15 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Gezinsviering)
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Maandag 15 april: Goede week
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Boeteviering, biecht horen)
 
Dinsdag 16 april: Goede week
  Veenendaal 19.00 uur Gauthier de Bekker [stagiair] (Boeteviering)
 
Donderdag 18 april: Witte Donderdag
  Bennekom 19.00 uur Adri van Dijk [emeritus-priester], Guido Dieteren [pastoraal werker] (Eucharistie)
  Oosterbeek 19.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Renkum 19.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Veenendaal 19.00 uur Kees Vlaming [priester van Mill Hill], Hans Lucassen [pastoraal werker] (Eucharistie)
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Vrijdag 19 april: Goede Vrijdag​
  Bennekom 15.00 uur Parochiële voorganger (Kinderkruisweg)
    19.30 uur Parochiële voorganger (Kruishulde)
  Ede 15.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Ferdinand Vergeer [priester van Mill Hill] (Plechtigheden)
  Oosterbeek 15.00 uur Parochiële voorganger (Kruisweg)
    19.00 uur Parochiële voorganger (Kruishulde)
  Renkum 15.00 uur Parochiële voorganger
    19.00 uur Parochiële voorganger (Kruishulde)
  Rhenen 15.00 uur Parochiële voorganger (Kruisweg)
    19.30 uur Parochiële voorganger (Kruishulde)
  Veenendaal 15.00 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Kinderkruisweg)
    19.30 uur Parochiële voorganger (Kruishulde)
  Wageningen 15.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Kinderkruisweg)
    19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Plechtigheden)
 
Zaterdag 20 april: Stille Zaterdag
  Ede 21.30 uur Adri van Dijk [emeritus-priester], Guido Dieteren [pastoraal werker] (Paaswake)
  Oosterbeek 21.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Paaswake)
  Renkum 21.00 uur George Saraber [priester van Mill Hill] (Paaswake)
  Veenendaal 21.00 uur Kees Vlaming [priester van Mill Hill], Hans Lucassen [pastoraal werker] (Paaswake)
  Wageningen 21.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Paaswake)
 
Zondag 21 april: Pasen
  Bennekom 10.00 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie)
  Ede 10.30 uur Guido Dieteren [pastoraal werker]
  Oosterbeek 10.00 uur Toos Jurrius [emeritus-pastoraal werkster]
  Renkum 10.00 uur Frans Bomers c.m. [pater Lazarist] (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Veenendaal 10.15 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Wageningen 10.00 uur Ferdinand Vergeer [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Maandag 22 april: Tweede Paasdag
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zaterdag 27 april:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 28 april: Tweede zondag van Pasen
  Bennekom 10.00 uur Laudenviering
  Ede 10.30 uur Parochiële voorganger
  Oosterbeek 10.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Renkum 10.30 uur Guido Dieteren [pastoraal werker]
  Rhenen 10.15 uur Geen viering
  Veenendaal 10.15 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2019 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.