November 2019 - Vieringen

Vrijdag 1 november: Allerheiligen
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zaterdag 2 november: Allerzielen
  Bennekom 19.30 uur Parochiële voorganger
  Ede 19.00 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Oosterbeek 19.00 uur Parochiële voorganger
  Renkum 19.00 uur Parochiële voorganger
  Rhenen 19.00 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie)
  Veenendaal 19.00 uur Guido Dieteren [pastoraal werker]
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 3 november: Eenendertigste zondag door het jaar
  Bennekom 10.30 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Eucharistie)
  Ede 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Oosterbeek 10.00 uur Geen viering
  Renkum 10.00 uur Guido Dieteren [pastoraal werker]
  Rhenen 10.15 uur Parochiële voorganger (Allerzielen)
  Veenendaal 10.15 uur Kees Vlaming [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Wageningen 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Gezinszondag)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Donderdag 7 november: St. Willibrord
  Wageningen 19.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zaterdag 9 november: Kerkwijding Basiliek van St. Jan van Lateranen
  Ede 17.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (St. Maarten)
  Wageningen 08.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
    18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 10 november: Tweeëndertigste zondag door het jaar
  Bennekom 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker] (School-kerkviering)
  Ede 10.30 uur Parochiële voorganger
  Oosterbeek 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Afronding Toorop activiteiten)
  Renkum 10.00 uur Parochiële voorganger
  Rhenen 10.15 uur Geen viering
  Veenendaal 10.15 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Fairtrade en Gezinsviering)
  Wageningen 10.00 uur Ferdinand Vergeer [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Maandag 11 november: St. Maarten
  Renkum 19.00 uur Guido Dieteren [pastoraal werker] (Gezinsviering)
 
Zaterdag 16 november:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 17 november: Drieëndertigste zondag door het jaar
  Bennekom 10.30 uur Parochiële voorganger
  Ede 10.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Ede - Emmaus 10.30 uur Hans Lucassen [pastoraal werker]
  Oosterbeek 10.00 uur Geen viering
  Renkum 10.00 uur Frans Bomers c.m. [pater Lazarist] (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Ferdinand Vergeer [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Veenendaal 10.15 uur Parochiële voorganger
  Wageningen 10.00 uur Kees Vlaming [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)
 
Zaterdag 23 november:
  Wageningen 18.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
 
Zondag 24 november: Christus Koning
  Bennekom 10.30 uur John Rademakers [emeritus-pastoraal werker]
  Ede 10.30 uur Adri van Dijk [emeritus-priester] (Gezinszondag)
  Oosterbeek 10.00 uur Wim van der Salm [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
  Renkum 10.00 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie)
  Rhenen 10.15 uur Geen viering
  Veenendaal 10.15 uur Parochiële voorganger
  Wageningen 10.00 uur Kees Vlaming [priester van Mill Hill] (Eucharistie)
    12.30 uur Henri ten Have [pastoor] (Eucharistie Internationaal)